zdjęcie prezentuje jadalnię oraz kuchnię w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 50 m2 (2 pokoje) mieszczący się na pierwszym piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w Szczecinie za cenę 399 000 zł.
Apartament niezwykle jasny, widny, słoneczny, a na dodatek bardzo przestronny. Apartament znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z dala od zgiełku miasta.
Apartament składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– część jadalna
– łazienki
– przedpokoju
– przedsionka
– tarasu

Przy apartamencie znajduje się ogród o powierzchni niespełna 100 m2 wraz z nasadzeniami, skalniakiem i drewutnią. Z ogrodu przejście na miejsce parkingowe pod wiatą oraz do dużej i pojemnej piwnicy. Apartament znajduje się na osiedlu, gdzie mamy plac zabaw dla dzieci, wiele lokali handlowo-usługowych, sklepów, piekarni, stacja paliw, myjnia, fryzjer, kosmetyczka, dentysta, mechanik samochodowy, siłownia i fitness.

Apartament stosunkowo ekonomiczny w utrzymaniu – czynsz dla całej rodziny z dwójką dzieci wynosi około 200 zł (z zaliczką na wodę). Czynsz opłaty licznikowe średnio przez cały rok max 350 zł/m-c. Serdecznie zapraszam na prezentację. W razie jakichkolwiek pytań (apartament, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-677)

Kontakt:
e-mail: d.kwiecien@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 480 720

Data publikacji: 12-10-2016
Print Friendly, PDF & Email