ekskluzywny salon w apartamencie do sprzedaży w Suwałkach

Apartament w Suwałkach na sprzedaż

Suwałki, apartament do sprzedaży za cenę 220 złotych. Apartament rozciąga się na imponującej powierzchni 204 metrów kwadratowych. Pierwsze piętro. Trzy pokoje.
Zadbana kamienica w centrum miasta. Cena do indywidualnej negocjacji. Apartament na sprzedaż z wliczoną w cenę umeblowaną kuchnią oraz sprzętem AGD. Apartament ogrzewany przy pomocy nowego pieca tradycyjnego oraz oleju opałowego. Okna plastikowe.

Wśród największych zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż warto wymienić: prestiżową lokalizację w samym centrum miasta, ekskluzywne wnętrze oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Ekskluzywny apartament mieści się w pobliżu sklepów znanych marek, szkoły i centrum handlowego. To także świetny punkt komunikacyjny z perfekcyjnym połączeniem komunikacyjnym z dowolną częścią miasta.

Apartament składa się z następujących pokoi i pomieszczeń: salon + kuchnia + przedpokój + taras + 2 sypialnie + łazienka + hall. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. Zapraszam na prezentację apartamentu. (144-185)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 537 580 706

Data publikacji: 03-03-2017
Print Friendly, PDF & Email