zdjęcie przedstawia salon w apartamencie do sprzedaży w Radomiu

Apartament w Radomiu

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 76,08 m2 (4 pokoje) zlokalizowany na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1973 roku, w Radomiu (woj. mazowieckie) za cenę 228 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Apartament dla wymagających klientów, a w szczególności pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi.

Apartament składa się z następujących pokoi:
– salon
– balkon
– część jadalniana
– 3 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc

Apartament do sprzedaży wraz z zabudową kuchni oraz szafami na przedpokoju. Możliwość pozostawienie większości mebli. Apartament w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – cisza, spokój, niska zabudowa, blisko sklepy, szkoły oraz przystanki zbiorowej komunikacji miejskiej nieruchomość najbardziej odpowiada pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi. Apartament z możliwością przearanżowania na pięć pokoi. Apartament z opcją dokupienia garażu. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Dzięki współpracy z ponad 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (158-381)

Kontakt:
e-mail: oliwia.kowalik@wgn.pl
Tel. +48 695 040 700

Data publikacji: 17-11-2016
Print Friendly, PDF & Email