zdjęcie przedstawia widok z salonu na aneks kuchenny w apartamencie do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim

Apartament w Piotrkowie Trybunalskim

Ekskluzywny apartament na wynajem o powierzchni 91 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie) za cenę 1 600 zł/m-c.
Apartament w dobrym standardzie, niedawno przeszedł remont. Jest zadbany, czysty i dobrze utrzymany. Chociaż apartament jest w układzie 3-pokojowym, to istnieje możliwość takiego przearanżowania wnętrza, żeby stworzyć dodatkowy, czwarty pokój. Apartament nie wymaga żadnych prac – nowi wynajmujący mogą wprowadzić się w każdej chwili.

Apartament składa się z:
– 2 sypialni
– salonu
– łazienki
– wc
– kuchni
– jadalni
– 2 korytarzy
– balkonu.

Ekspozycja okien: salon na południe, kuchnia z jadalnią i jedna sypialnia na północ, druga sypialnia na zachód. Jednym z wielu atutów apartamentu jest duża, ładna i wygodna łazienka – cała wykończona płytkami, z wanną narożną i kabiną prysznicową. Apartament do sprzedaży wraz z zabudową kuchni, wyposażeniem łazienki, szafami w przedpokojach i sypialni.

Apartament ekonomiczny w utrzymaniu: czynsz ok. 520 zł (zaliczka na wodę i ogrzewanie), a dzięki temu że apartament jest bardzo ciepły, można zaoszczędzić na ogrzewaniu kaloryferami. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę 22 banków. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-4411)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452

Data publikacji: 11-10-2016
Print Friendly, PDF & Email