na zdjęciu widok z salonu na aneks kuchenny w apartamencie do wynajęcia w Ostrowie Wielokopolskim

Apartament w Ostrowie Wielkopolskim

Ekskluzywny apartament na wynajem o powierzchni 46,1 m2 (2 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w Ostrowie Wielkopolskim (woj. wielkopolskie) za cenę 1 400 zł/m-c.
Apartament niezwykle komfortowy, elegancko urządzony, nowy, jeszcze nie użytkowany.
Rozkład pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Apartament do wynajęcia wraz z kompletem mebli widocznym na zdjęciu oraz zabudową kuchenną i sprzętem AGD. Apartament ogrzewany gazowo z kotła dwufunkcyjnego. Apartamentowiec o ciekawej bryle wybudowany z cegły ceramicznej. Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się w bezpośrednim otoczeniu terenów rekreacyjnych, terenów zielonych oraz znakomicie rozwiniętej infrastruktury.

Dla mieszkańców miejsca postojowe – ogólnodostępne i jedno miejsce oznaczone z blokadą na klucz przypisane do mieszkania w cenie najmu. Do dyspozycji mieszkańców jest dostępna także wózkownia i rowerownia. Do ceny wynajmu należy dodać jednorazową kaucję zabezpieczającą w kwocie 3 000 zł. Gorąco polecam i zapraszam do oględzin.

Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-8256)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 665 600 670

Data publikacji: 12-09-2016
Print Friendly, PDF & Email