zdjęcie przedstawia aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w okolicach Bolesławca

Apartament w okolicy Bolesławca

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 93,30 m2 (3 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku, w okolicy Bolesławca (woj. dolnośląskie) za cenę 260 000 zł.
Apartament do sprzedaży z meblami kuchennymi. Apartament nie wymagająca wkładu finansowego. Kupujący nie płaci prowizji.

Apartament w wysokim standardzie, niedawno po remoncie, w trakcie którego wymienione zostały wszystkie instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne plus położona nowa instalacja gazowa.
Apartament składa się z następujących pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– 2 garderoby
– łazienka
– taras

Apartament z przynależną piwnicą. W salonie możliwość zamontowania kominka oraz przygotowane przyłącze na klimatyzację. Apartament dzięki swojej przestronności, daje duże możliwości dowolnego zagospodarowania przestrzeni. Apartament ocieplony, ogrzewany gazowo z pieca dwufunkcyjnego z pilotem, który reguluje temperaturę dla każdego pomieszczenia.

Atrakcyjna lokalizacja – blisko przystanek, szkoła, przedszkole, kościół oraz sklep i restauracja. Dodatkowym atutem apartamentu jest wykostkowany, wolno stojący garaż z doprowadzoną energią elektryczną.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego apartamentu oraz innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-8165)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
tel. +48 533 277 426

Data publikacji: 17-09-2016
Print Friendly, PDF & Email