Apartament w okolicach Wrocławia

Do sprzedaży luksusowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 98 m2 położony na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w ok. Wrocławia, w miejscowości Strzelin (woj. dolnośląskie) za cenę 329 000 zł.
Apartament w nowym budynku, na rynku wtórnym. Budynek wielorodzinny. Powierzchnia mieszkania po podłodze wynosi 98 m2, powierzchnia użytkowa to 88,4 m2.

Rozkład pokoi:

salon

– 3 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon

Z każdego pokoju wyjście na balkon, apartament posiada prywatny strych, możliwość korzystania z komórki lokatorskiej. Apartament bardzo czysty i zadbany, daje poczucie przestrzeni i komfortu. Na korytarzu klatki schodowej znajdują się zabudowane pojemniki do segregacji śmieci. W tym samym budynku znajduje się prywatna praktyka lekarza rodzinnego, gabinet stomatologiczny oraz prywatne lekcje języka angielskiego. Na każdym piętrze usytuowany jest tylko jeden apartament. Na podłodze panele, okna PCV, ogrzewanie gazowe, podłogowe w strefie dziennej. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (014-15578)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 15

Tel. +48 723 477 780

e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Data publikacji: 20-05-2015
Print Friendly, PDF & Email