zdjęcie prezentuje luksusowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Łodzi

Apartament w Łodzi na sprzedaż

Łódź, apartament do sprzedaży za 370 000 złotych. Apartament liczy 86,73 metra kwadratowego powierzchni. Drugie piętro. Trzy pokoje. Kamienica o 4 kondygnacjach.
Apartament świetny również do prowadzenia w nim działalności komercyjnej (kancelaria prawna, biuro firmy). Sprzyja temu niewątpliwie sąsiedztwo wielu innych kancelarii adwokackich, radcowskich oraz notarialnych. Dużym atutem apartamentu jest możliwość przejęcia części mebli oraz sprzętu AGD od poprzedniego właściciela.

Apartament nie jest rozkładowy, co oznacza, że z przedpokoju nie można bezpośrednio wejść do każdego pomieszczenia, dwa pokoje są połączone. Apartament w wysokim standardzie – wszystkie okna i parapety plastikowe, w pokojach i w przedpokoju na podłodze parkiet, w kuchni i w łazience terakota. Na ścianach tapety, w kuchni i w łazience glazura, w przedpokoju boazeria.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie: przedpokój + spiżarnia + 3 pokoje + garderoba + kuchnia + łazienka z wc + 3 balkony. Do apartamentu przynależy piwnica. Możliwość dokupienia garażu (15 m2) na terenie posesji w cenie 30 000 złotych. Opis apartamentu został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od Oferującego. Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. (122-2048)

Kontakt:
Tel. +48 533 836 331
Tel. +48 882 128 098

Data publikacji: 27-02-2017
Print Friendly, PDF & Email