na zdjęciu salon w apartamencie w Lesznie na sprzedaż

Apartament w Lesznie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 65,18 m2 (3 pokoje) usytuowany na parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w Lesznie (woj. wielkopolskie) za cenę 340 000 zł.
Rozkład pokoi w apartamencie: salon + aneks kuchenny + taras + 2 sypialnie + balkon + łazienka + wc + hall

Uwagę przykuwa przede wszystkim luksusowy salon, gdzie ze szczególną dbałością zadbano o doświetlenie poprzez okno przynarożnikowe oraz poprzez zaprojektowanie głównej ściany, jako widokowej, całkowicie oszklonej, z bezpośrednim wyjściem na balkon/taras. Kuchnia w apartamencie całkowicie umeblowana i wyposażona w jednym, stonowanym stylu. Zrealizowana na indywidualne zamówienie z płyty lakierowanej, białej. Ogrzewanie podłogowe w całej łazience.

Wysoki standard – w apartamencie wykończenia z najwyższej jakości materiałów: drewniane drzwi wejściowe i wewnętrzne, panele podłogowe bielone, gładź gipsowa, kolory wszystkich ścian białe z listwami przypodłogowymi białymi, łazienka i wc – płytki. Elewacja zewnętrzna, wykończona jasnym tynkiem i kamieniem. Apartament z przynależnym garażem oraz kotłownią.

Apartament w korzystnej, dobrej lokalizacji – tuż obok niezbędna infrastruktura społeczna – taka jak sklepy, szkoła, przedszkole, kościół. Zatem – zadzwoń, nie zwlekaj. Zapytaj. Zamieszkaj w stylu i w miejscu, które są właśnie dla Ciebie. Zapraszam na prezentację apartamentu.

Uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Kupujący nie płaci prowizji do biura. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (159-408)

Kontakt:
e-mail: a.borkowska@wgn.pl
Tel. +48 534 811 140

Data publikacji: 10-10-2016
Print Friendly, PDF & Email