na zdjęciu ekskluzywny salon w apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament na sprzedaż o gigantycznej powierzchni 124,70 m2 (5 pokoi) zlokalizowany na II piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za 290 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji. Cena do negocjacji. Apartament dedykowany przede wszystkim pracującemu singlowi bądź młodemu małżeństwu z uczącym się dziećmi.

Apartament o bardzo luksusowym, ustawnym i przestronnym wnętrzu:
– salon
– balkon
– 3 pokoje
– sypialnia
– gabinet
– kuchnia
– spiżarnia
– garderoba
– przedpokój
– łazienka z wc

Apartament w doskonałej lokalizacji – spokojna, cicha i bezpieczna okolica. Blisko Park Miejski, sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Legnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-4555)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl
tel. +48 530 150 015

Data publikacji: 19-12-2016
Print Friendly, PDF & Email