na zdjęciu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia w Katowicach

Apartament w Katowicach

Luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 34 m2 usytuowany na VII piętrze, w 10-kondygnacyjnym wieżowcu, w Katowicach za cenę 1 900 zł/m-c.
Niecodziennie wysoki standard, nowoczesne wnętrze, własne miejsce postojowe oraz nobilitująca lokalizacja – to najważniejsze atuty oferowanego apartamentu.
Rozkład pokoi w apartamencie wygląda następująco:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– korytarz
– łazienka

Bezpiecznegu snu mieszkańców strzegą zamontowane antywłamaniowe drzwi. Apartament znajduje się na terenie prestiżowego, zamkniętego, ogrodzonego osiedla. Dogodna lokalizacja gwarantuje świetny dojazd i komunikację z centrum Katowic i innymi miastami. Blisko do centrum Katowic, wszystkich tras wylotowych, w kierunku Warszawy, Krakowa. Bezpośrednio przy budynku znajduje się centrum handlowe Silesia City Center. Do ceny najmu apartamentu należy doliczyć zużyty prąd. Kaucja – jednomiesięczny czynsz. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-11527)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02

Data publikacji: 12-01-2017
Print Friendly, PDF & Email