na zdjęciu widok na luksusowe wnętrze apartamentu do wynajęcia w Katowicach

Apartament w Katowicach

Luksusowy apartament do wynajmu o powierzchni 26 m2 usytuowany na I piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku, w Katowicach (woj. śląskie) za cenę 1 550 zł/m-c. Apartament o bardzo wysokim standardzie i niezwykle nowoczesnym wnętrzu.
Kolejną zaletą apartamentu jest lokalizacja, w której jest położony. Apartament mieści się bowiem na ekskluzywnym, zamkniętym osiedlu, blisko centrum, Katowickiego Parku Leśnego, siłowni oraz sklepów. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe. Apartament wyposażony w pralkę, telewizor, łącze internetowe i telewizję kablową.

Apartament składa się z:
– salonu/sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju

Gwarancją bezpieczeństwa są zamontowane antywłamaniowe drzwi. Teren osiedla ogrodzony. Z okien apartamentu roztacza się piękny widok. Przy wynajmie apartamentu należy wpłacić jednorazową, zwrotną kaucję w wysokości 1 500 zł. Serdecznie zapraszam do oglądania. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-11387)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02

Data publikacji: 22-11-2016
Print Friendly, PDF & Email