na zdjęciu luksusowy apartamentowiec, w którym znajduje się oferowany apartament do sprzedaży

Apartament w Katowicach

Ekskluzywny apartament na sprzedaż (3 pokoje) o powierzchni 64,80 m2 usytuowany na III piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku, w Katowicach (woj. śląskie) za cenę 417 468 zł.
Apartament niezwykle elegancki i prestiżowy, wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz wg nowoczesnego projektu. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum miasta, centrum handlowego 3 Stawy oraz Belg, licznych punktów usługowo-handlowych oraz przystanków komunikacji miejskiej apartament najbardziej odpowiada pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi.

Rozkład pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– kuchnia
– część wypoczynkowa
– balkon
– 2 sypialnie
– garderoba
– przedpokój
– łazienka
– wc

Apartament na sprzedaż z możliwością zakupu naziemnego miejsca parkingowego w cenie 20 000 PLN lub podziemnego za cenę 19 000 – 26 000 PLN (jedno miejsce); 35 000 PLN (dwa miejsca).

Apartament w świetnej lokalizacji. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Apartament w stanie deweloperskim.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1516)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 784 554 364
e-mail: k.badan@wgn.pl

Data publikacji: 08-06-2016
Print Friendly, PDF & Email