na zdjęciu widok z aneksu kuchennego na salon w apartamencie do sprzedaży w Jaworznie

Apartament w Jaworznie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 69 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w Jaworznie (woj. śląskie) za cenę 349 000 zł. Oferta na wyłączność.
Apartament o niespotkanie wysokim standardzie i luksusie, gotowy do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Apartament kompletnie umeblowany oraz wyposażony.
Apartament składa się z następujących pokoi: 2 sypialnie + salon + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój + balkon

Apartament wykończony przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe oraz zamykany boks w pomieszczeniu gospodarczym. Zainteresowanych zakupem apartamentu zapraszamy do kontaktu tylko z naszym biurem dysponujemy wszystkimi dokumentami oraz informacjami na temat w/w apartamentu.

Apartament bardzo słoneczny, dobrze doświetlony i wyjątkowo przestronny. W apartamencie zainstalowane są ekskluzywne grzejniki pionowe w stylu vintage. W salonie w chowanym gzymsie ekran, jedna ściana wykończona w białej, podświetlanej cegle. Klatka schodowa zadbana, czysta i szeroka, koło bloku zlokalizowany jest własny parking. Ekspozycja okien w apartamencie na południe, zachód oraz wschód.

Atrakcyjna lokalizacja – apartament mieści się w bezpiecznej, wyjątkowo spokojnej i cichej okolic. Blisko wszystkie niezbędne punkty usługowe, sklepy, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, przystanki autobusowe. Cena apartamentu bez wyposażenia – 274 000 zł, z wyposażeniem – 349 000 zł. Gorąco zapraszam do oglądania apartamentu, gwarantuję miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu finansowania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (116-2106)

Kontakt:
Tel. +48 32 745 21 51
Tel. +48 503 024 999

Data publikacji: 15-12-2016
Print Friendly, PDF & Email