zdjęcie przedstawia luksusowe i przestronne wnętrze apartamentu do sprzedaży w Jaworznie

Apartament w Jaworznie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 59,30 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na wysokim parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Jaworznie (woj. śląskie) za cenę 230 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla osób szukających przestrzeni i swobody, a jednocześnie czas spędzony wspólnie z bliskimi. Do apartamentu przynależy ogromny taras o wymiarach ok. 3 m x 2,5 m.

Apartament z nowoczesnym podziałem na część dzienną i sypialną. Apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon + taras + 2 sypialnie + kuchnia + jadalnia + łazienka + wc + przedpokój. Apartament jest niebywale widny, słoneczny i jasny.

Apartament o niecodziennie wysokim wysokim standardzie i gustownym wykończeniu wnętrza. Apartament pełen elegancji i wyszukanych rozwiązań. Apartament przeszedł kapitany remont przez sprawdzoną i rzetelną firmę budowlaną. W trakcie prac remontowych skupiono się na wymianie wszystkich instalacji, okien wraz z parapetami wewnętrznymi, drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, wykonaniu sufitów w gładzi oraz w części sufitów podwieszanych wraz z nowoczesnym oświetleniem. Ponadto wykonano gładzie gipsowe, kompleksowo wykonano remont łazienki według najnowszych trendów z użyciem stylowej ceramiki, zamontowano w pokojach panele podłogowe, a także położono w kuchni, jadalni i przedpokoju wysokogatunkowy gresu. Apartament wraz z przynależną piwnicą.

Znakomita lokalizacja – apartament znajduje się blisko sklepów, szkoły, przedszkola, placów zabaw dla dzieci. Oferta dostępna wyłącznie w biurze WGN Nieruchomości. Zapraszamy. Zapewniamy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (116-2103)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl
Tel. +48 32 745 21 51
Tel. +48 536 111 665

Data publikacji: 06-12-2016
Print Friendly, PDF & Email