Apartament w inwestycji Apartamenty Dąbie Wrocław

Do sprzedaży ekskluzywny apartament do własnej aranżacji w inwestycji Apartamenty Dąbie. Przedmiotowy apartament, to klimatyzowany, trzy pokojowy lokal z oddzielną kuchnią, częściowo otwartą jadalnią na salon łazienką, osobnym WC oraz przestronnym przedpokojem.

Przy pokoju dziennym usytuowano taras o pow. około 14 .Podgląd na rzut apartamentu w załączeniu oferty. Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe lub zamykany garaż. Garaże i miejsca postojowe zlokalizowane są pod budynkiem.

Inwestycja Apartamenty Dąbie jest komfortowym budynkiem tworzącym kompleks luksusowych apartamentów z własnymi tarasami i balkonami.
Największymi atutami oferty jest jej lokalizacja, w najbardziej prestiżowej dzielnicy Wrocławia, gdzie usytuowane są najpiękniejsze rezydencje, zabytki dziedzictwa narodowego, piękne parki, liczne tereny spacerowe i rekreacyjne. Jest to miejsce dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną oderwać się od miejskiego gwaru, a jednocześnie pozostać w sercu zielonego Wrocławia, na Biskupinie.

Inwestycja obejmuje 54 apartamenty jedno i dwu-poziomowe.
Powierzchnie od 63 do 180 mkw
Wszystkie apartamenty z tarasami z widokiem na całoroczny ogród,
Apartamenty klimatyzowane
Przygotowana instalacja do montażu kominka.
Część rekreacyjna dostępna tylko dla mieszkańców
Stylowy lounge club dla mieszkańców i prywatnych gości,
Ekskluzywny klub fitness z sauną fińską i parową oraz solarną oazą
Siłownia
Jacuzzi.
Bezpieczeństwa lokatorów chroni ogrodzony teren z monitoringiem i 24 dobową ochroną.
Do każdego apartamentu przewidziano w garażu podziemnym miejsce postojowe lub zamykany przestronny boks garażowy.

Inwestycję wybudowano z myślą o dbałość każdego detalu architektonicznego, zastosowano materiały najwyższej jakości: marmur, piaskowiec, drewno tropikalne, oświetlenia diodowe elementów klatek schodowych i innych pomieszczeń wspólnych. Ta niespotykana nieruchomość jest jedyną ofertą sprzedaży apartamentów we Wrocławiu o tak bezkonkurencyjnych walorach pod względem lokalizacji, wykonania oraz rozwiązań architektonicznych.

Cena sprzedaży: 766383zł

Cena za 1m2: 9605zł

Powierzchnia: 80m2

Nr oferty: 10-2704

Kontakt: 071/ 337 84 21

Data publikacji: 05-11-2013
Print Friendly, PDF & Email