na zdjęciu salon oraz fragment sypialni w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament w Hiszpanii na sprzedaż

Hiszpania, apartament do sprzedaży za cenę 120 tysięcy euro. Apartament liczy 60 metrów kwadratowych powierzchni. Wysoki standard. Pierwsze piętro. Dwa pokoje. Budynek o trzech kondygnacjach. Koszty usługi pośrednictwa pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– aneks kuchenny
– przedpokój

Nasze biuro pomaga w znalezieniu apartamentu w Hiszpanii lub na wyspach Kanaryjskich. Dlatego mogą Państwo również skontaktować się z nami i przedstawić swoje oczekiwania. Zawsze pomożemy i przedstawimy nowe propozycje. Współpracujemy z bankami i instytucjami pomagającymi sfinansować zakup apartamentu.

Na wyspach istnieje specjalna strefa ekonomiczna z niskimi podatkami, zatem można jednocześnie w Hiszpanii mieszkać i założyć firmę. Opiekun oferty mówi w języku polskim i jest do Państwa dyspozycji na wyspach Kanaryjskich.

My, ze swej strony, pomagamy aktywnie podczas całego procesu zakupu apartamentu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Niniejsza propozycja sprzedaży apartamentu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-2353)

Kontakt:
Tel. +48 32 622 72 03

Data publikacji: 03-03-2017
Print Friendly, PDF & Email