Apartament w Górze

Na sprzedaż luksusowy apartament o pow. 65 m2 położony na I piętrze, w 1-kondygnacyjnym budynku z 1988 roku, w miejscowości Góra (woj. dolnośląskie) za cenę 170 000 zł.
Apartament bezczynszowy. Wysoki standard wykończenia i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. Niezależne wejście powoduje że ma się poczucie ogromnej prywatności. Dodatkowym atrybutem apartamentu jest przynależny do niego 10-arowy ogród, który jest enklawą ciszy i spokoju a gustownie zaprojektowane nasadzenia drzew i krzewów dają możliwość poczucia sielskiego klimatu w centrum miasta.

Rozkład pomieszczeń: salon + kuchnia + pokój + łazienka + toaleta + hall + prywatna klatka schodowa + garaż + 3 pomieszczenia gospodarcze + ogród z własnym ujęciem wodnym.

Standard wykończenia: okna: pcv, podłogi: panele/płytki, nowy 2-funkcyjny piec gazowy. Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości, obsługa formalnoprawna transakcji, efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszamy na prezentację. (146-438)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 723 520 102

e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Data publikacji: 12-03-2015
Print Friendly, PDF & Email