Apartament w Gdańsku

Do sprzedaży luksusowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 86 m2 położony na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w Gdańsku, na osiedlu Jelitkowski Dwór za cenę 980 000 zł.
Apartament wykończony „pod klucz”, apartament pokazowy. Niepowtarzalny apartament w przepięknej okolicy.

Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon / taras

Apartament pokazowy na terenie Rezydencji Marina. Piękny i przestronny. Sprzedawane wraz z wyposażeniem ukazanym na zdjęciach. Apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze czteropiętrowego, luksusowego budynku. Budynek wyposażony w ponadstandardowe atrakcje dla mieszkańców; siłownia, sauna, wszystkie apartamenty posiadają balkon lub taras. Bardzo niskie koszty utrzymania. Rezydencja jest w pełni ogrodzona i monitorowana, co gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo mieszańców. Istnieje możliwość wykupienia komórki lokatorskiej. Nieruchomość posiada windy. W okolicy pełna infrastruktura społeczna, komercyjna i komunikacyjna. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Prezydenta Ronalda Regana gwarantuje idealne miejsce relaksu. Kompleks budynków oddalony od Morza Bałtyckiego o kilkaset metrów. (171-62)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 56 642 75 75

Tel. +48 533 446 700

e-mail: s.brochocki@wgn.pl

Data publikacji: 08-12-2015
Print Friendly, PDF & Email