rzut na salon / duży pokój w apartamencie do wynajmu w Chorzowie

Apartament w Chorzowie

Luksusowy apartament do wynajęcia (3 pokoje) o powierzchni 65,09 m2 usytuowany na II piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w Chorzowie (woj. śląskie) za cenę 2 400 zł/m-c.
Apartament w bardzo wysokim standardzie. Przestronne ustawne wnętrze wykonano z niezwykłą starannością i dbałością o detale. Połączono w nim funkcjonalność z doskonałym efektem wizualnym z wykorzystaniem materiałów wysokiej klasy, które z pewnością zadowoli każdego wymagającego klienta. Apartament ma zainstalowane nowoczesne oświetlenie, dodatkowe podświetlenie sufitów taśmą LED. Ogrzewanie gazowe.

Apartament doskonale zlokalizowany z dobrym dojazdem do ścisłego centrum, jak i miast ościennych. Wokoło spokój i dużo zieleni. Planowana budowa kortów tenisowych, ścianek do squasha oraz boiska wielofunkcyjnego.

Rozkład pokoi: salon + 2 sypialnie + aneks kuchenny + kącik jadalny + łazienka + przedpokój.

Apartament z miejscem parkingowym w cenie 100 zł. Kaucja: 4 000 zł. Zapraszamy do oglądania.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (120-10646)

Kontakt:
Tel. +48 881 749 881
e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 16-05-2016
Print Friendly, PDF & Email