na zdjęciu salon w apartamencie na sprzedaż w Brodnicy, widok z góry

Apartament w Brodnicy

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 37 m2 usytuowany na parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, na elitarnym, prestiżowym osiedlu, w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 199 000 zł.
Apartament położony przy jeziorze z dużym tarasem. Apartament to świetna alternatywa dla osób chcących odpocząć od zgiełku dużych miast lub ze względu na bardzo niski czynsz jest idealne na wynajem.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój

Apartament z wyposażoną kuchnią w cenie – szafki, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka. Z tarasu rozciąga się widok na piękne jezioro. Dostęp do prywatnego podwórka bezpośrednio z wyjściem z tarasu. Mniejszy pokój również z wyjściem na taras, przedpokój wraz z szafą przesuwaną z lustrem, bardzo duża łazienka.

Apartament z piwnicą o powierzchni 9 m2. Bardzo niski czynsz zaledwie 165 zł na 3 osoby (w cenie czynszu wliczona jest opłata administracyjna, fundusz remontowy, zapotrzebowanie na moc oraz wywóz nieczystości).

Apartament posiada wiele zalet, z których warto wymienić:
– własne miejsce parkingowe – monitorowane i ogrodzone
– okna antywłamaniowe/ monitoring osiedla
– plac zabaw przynależący do osiedla
– nowoczesne centrum rehabilitacji osób młodszych i starszych na osiedlu
– plażę kąpielową
– restaurację w najbliższej okolicy.

Apartament o bardzo wysokim standardzie, dobrze wyizolowany, ciepły w zimę natomiast w lato nie wymagający klimatyzacji. Kupujący nie płaci prowizji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. (154-690)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 514 192 090
e-mail: j.drobnicki@wgn.pl

Data publikacji: 22-04-2016
Print Friendly, PDF & Email