zdjęcie prezentuje ekskluzywne wnętrze apartamentu do wynajęcia w Białymstoku

Apartament w Białymstoku na wynajem

Białystok, apartament do wynajęcia o powierzchni 73 m2 (3 pokoje) usytuowany na V piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w centrum Białegostoku (woj. podlaskie) za cenę 2 990 zł/m-c.
Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Ogromną zaletą apartamentu jest jego luksusowe, nowoczesne i pełne przepychu wnętrze, najlepszego gatunku materiały wykończeniowe oraz prestiżowa lokalizacja w samym centrum. Powierzchnie wspólne budynku bardzo funkcjonalnie zaprojektowane i wykończone w wysokim standardzie. Budynek posiada monitoring oraz nowoczesną, cichobieżną windę.

Apartament urządzony bardzo gustownie, z dużym smakiem. Kuchnia połączona z salonem oraz 2 sypialnie, posiadają wyjście na dwa słoneczne tarasy. Z sypialni jest wejście do zabudowanej garderoby oraz łazienki. Z korytarza jest wejście do toalety dla gości. Do apartamentu przynależy podziemne miejsce parkingowe oraz taras znajdujący się nad lokalem.

Apartament jest kompletnie wyposażony i znajdują się w nim wszystkie niezbędne przedmioty codziennego użytku (wysokiej klasy sprzęt AGD, meble, naczynia, pościel itd.). (131-998)

Kontakt:
e-mail: czemiel@wgn.pl
Tel. +48 85 661 00 72
Tel. +48 883 718 977

Data publikacji: 02-02-2017
Print Friendly, PDF & Email