zdjęcie przedstawia apartamentowiec w Ostrowie Wielkopolskim, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż apartament

Apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim

Ostrów Wielkopolski, apartament do sprzedaży za cenę 214 420 zł. Apartament liczy 56,60 metra kwadratowego powierzchni. Pierwsze piętro. Dwa pokoje.
Budynek o dwóch kondygnacjach. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Apartament stanowi odrębną własność z księgą wieczystą i udziałem w gruncie. Apartament z wystawą okien na zachód oraz północ. Do apartament przynależy oznaczone, numerowane miejsce postojowe wliczone już w cenę. Apartament o niecodziennie wysokim standardzie, nowoczesnym wnętrzu, stan deweloperski do własnej aranżacji, najwyższej jakości materiały oraz prestiżowa lokalizacja na terenie nowego osiedla. 
Ekskluzywny
apartament składa się z:
– salonu
– aneksu kuchennego
– balkonu
– sypialni
– łazienki z wc
– przedpokoju

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zapraszamy na prezentację apartamentu. Zapewniamy pełną obsługę prawną, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont apartamentu.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Posiadamy certyfikat jakości SJ Expert wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. (020-8402)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 691 860 010

Data publikacji: 06-03-2017
Print Friendly, PDF & Email