na zdjęciu salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament do wynajęcia w Szczecinie

Szczecin, apartament na wynajem za 1 550 złotych miesięcznie. Apartament liczy 50 metrów kwadratowych. Pierwsze piętro. Dwa pokoje.
Budynek o dwóch kondygnacjach. Przy wynajmie apartamentu należy uwzględnić w pierwszym miesiącu jednorazową, zwrotną kaucję w wysokości 1 500 złotych.

Do największych zalet apartamentu należy na pewno atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja, luksusowe wnętrze oraz najlepszego gatunku materiały wykończeniowe. Ponadto apartament o niecodziennie wysokim standardzie. Apartament do wynajęcia wraz ze znajdującym się pod budynkiem garażem.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + sypialnia + łazienka + kuchnia + hol + loggia. Apartament gustownie zaaranżowany – w holu znajduje się szafa wnękowa z przesuwanymi drzwiami, pełniąca rolę garderoby. Kuchnia widna, z oknem w pełni umeblowana i wyposażona; sprzęt AGD (lodówka, piekarnik, kuchenka i okap). Łazienka w glazurze mozaikowej i terakocie, wanna, umywalka, wc i pralka. W sypialni duże łóżko i szafki. Salon w apartamencie w pełni umeblowany.

Apartament znajduje się bardzo blisko centrum, sklepów, szkoły, przedszkola. Cisza oraz spokój. (105-6174)

Kontakt:
e-mail: m.matuszak@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 604 842 195

Data publikacji: 02-04-2017
Print Friendly, PDF & Email