po lewej salon po prawej aneks kuchenny w apartamencie do sprzedaży w Tczewie

Apartament do sprzedaży w Tczewie

Tczew, apartament do sprzedaży za 208 950 złotych. Apartament liczy 41,79 metra kwadratowego powierzchni. Drugie piętro. Dwa pokoje.
Budynek o czterech kondygnacjach. Nie pobieramy prowizji od kupującego, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Pierwsze, co zwraca uwagę po wejściu do apartamentu to niezwykle ekskluzywne, przestronne i ustawne wnętrze. Od razu widać, że całość została wykończona z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Przebywając tu, ma się poczucie wyjątkowego komfortu. Kolejnym atutem jest zapierający dech w piersiach widok na Most Lisewski oraz rzekę Wisłę. Dopełnieniem luksusu i komfortu są najlepszego gatunku materiały wykończeniowe.

Wnętrze apartamentu tworzą: salon + kuchnia + przedpokój + sypialnia + łazienka + 2 balkony. Ostatnia – ale bynajmniej nie najmniej ważna – zaleta, to perfekcyjna lokalizacja nieopodal szkoły, przedszkola, sklepów, kawiarenki, restauracji oraz placu zabaw.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont apartamentu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać nawet wtedy, kiedy nie kupisz apartamentu za naszym pośrednictwem. (087-1595)

Kontakt:
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 360 441

Data publikacji: 06-04-2017
Print Friendly, PDF & Email