na zdjęciu eleganckie wnętrze salonu w apartamencie do sprzedaży w okolicach Legnicy

Apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy

Legnica, apartament do sprzedaży za 311 000 złotych. Apartament rozciąga się na 55 metrach kwadratowych powierzchni. Drugie piętro. Trzy pokoje.
Budynek nowy, z 2016 roku, o trzech kondygnacjach. Dotychczasowy właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia części umeblowania oraz wyposażenia po wcześniejszym uzgodnieniu. Dużym atutem jest również opcja dokupienia rekreacyjnej działki (2 ary) znajdującej się 10 minut spacerek od apartamentu, na której postawiona jest murowana altana (umeblowana + lodówka + kuchenka gazowa) z wc. Trzecią, dodatkową opcją jest oferta dodatkowego zakupu bądź wynajmu miejsca postojowego w garażu.

W skład apartamentu wchodzą następujące pokoje i pomieszczenia: kuchnia + 2 sypialnie + przedpokój + salon + łazienka z wc + balkon

Gwarancją bezpieczeństwa domowników są wykonane na specjalne zamówienie, antywłamaniowe drzwi. Ponadto apartament jest bardzo nowoczesny z indywidualnym projektem rozmieszczenia pokoi. Wszystko to wykończone materiałami najlepszego sortu. Teren ładnie zagospodarowany w miejsce do grillowania oraz do zabawy dla dzieci – piaskownica, huśtawka, ślizgawka, hamak.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze. (094-1061)

Kontakt:
Tel. +48 76 742 71 98
Tel. +48 696 426 227

Data publikacji: 31-03-2017
Print Friendly, PDF & Email