na zdjęciu widok z ulicy na apartamentowiec w okolicach Krakowa, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż apartament

Apartament do sprzedaży w okolicach Krakowa

Kraków, apartament do sprzedaży za cenę 237 790 złotych. Apartament liczy 51,90 metra kwadratowego powierzchni. Parter. Dwa pokoje. Budynek z 2016 roku o trzech kondygnacjach.
Oprócz luksusowego wnętrza i najlepszych gatunkowo materiałów największymi atutami apartamentu są przynależny, piękny ogród oraz widok z okien na okoliczne tereny. Na osobną uwagę zasługuje również lokalizacja, gdyż apartament mieści się w cichej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy. Blisko sklepy, markety, szkoła, przedszkole, gimnazjum, apteka, ośrodek zdrowia.

Apartament tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + kuchnia + hol + balkon + sypialnia + jadalnia + łazienka. Do apartamentu przynależy garaż. Obecnie apartament jest jeszcze w standardzie deweloperskim, ale za dodatkową opłatą firma może wykończyć go do standardu „pod klucz”. Planowane oddanie apartamentu to I kwartał 2018 roku. Teren ogrodzony z bramą sterowaną na pilota i domofonem, zagospodarowany z dodatkowymi miejscami parkingowymi.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-3927)

Kontakt:
Tel. +48 32 622 72 03

Data publikacji: 22-03-2017
Print Friendly, PDF & Email