na zdjęciu nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament do sprzedaży w Legnicy

Legnica, apartament na sprzedaż za cenę 320 000 złotych. Apartament rozciąga się na rekordowej powierzchni 115 metrów kwadratowych. Trzy pokoje.
Budynek o trzech kondygnacjach. Kupujący nie płaci prowizji oraz jest zwolniony z opłaty PCC. Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy po przekroczeniu progu tego apartamentu jest jego niezwykle nowoczesny wystrój w stylu bardzo modnego loftu.
Apartament składa się z 2 kondygnacji:

na PARTERZE znajdują się wiatrołap + hol + salon + pomieszczenie techniczne + łazienka + kuchnia
na PODDASZU znajdują się: 2 sypialnie + garderoba.

Apartament jeszcze znajduje się w stanie deweloperskim, ale ma to swój plus w postaci dużych możliwości aranżacji powierzchni pod konkretne potrzeby przyszłego właściciela. Kolejnym atutem może być duży, przynależny taras, perfekcyjna lokalizacja pod względem komunikacyjnym oraz bliskość terenów zielonych, jak na przykład Lasku Złotoryjskiego

Nasz doradca finansowy znajdzie dla Państwa najlepszy kredyt hipoteczny dopasowany do możliwości finansowych, wynegocjuje najlepsze warunki i dopełni wszelkich formalności. Nie masz wkładu własnego? Nie przejmuj się! Skorzystaj z programu MDM. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniamy obsługę notarialną, najniższą taksę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica, ul. Bilsego 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (156-4763)

Kontakt:
e-mail: b.kasiuk@wgn.pl
Tel. +48 530 150 003

Data publikacji: 04-03-2017
Print Friendly, PDF & Email